DINAMIKA - Frolov dýchací trenažér

kus
48,00 €
Váha 300 g

Základom “endogénneho dýchania” je návyk organizmu vytvárať si svoj vlastný kyslík, čím sa podstatne znižuje potreba používať kyslík vonkajší.

V dôsledku prechodu na endogénne dýchanie nadobúda organizmus nové vlastnosti. Množstvo voľných radikálov, s nadbytkom, ktorých sú spájanépríznaky starnutia a vznik rôznych ochorení, klesá 4-8x v porovnaní s priemerným množstvom. Klesá aj teplota tela a to o 1,2-1,5 °C, čo má za následok menšie opotrebenie organizmu.
 

Technika endogénneho dýchania je veľmi jednoduchá. Je to vlastne dýchanie pomocou bránice, čo znamená, že nádych ide do brucha a pri výdychu sa brucho vtiahne. Ramená a hrudník ostávajú v kľude. Pomocou pribalenej odmerky nalejeme do trenažéra 20 ml prevarenej vychladnutej vody. Trenažér máme počas celej doby nácviku vo zvislej polohe. Nádych sa uskutoční ústami, v trvaní 2-3 sekúnd cez trenažér, potom zadržať dych na 2 sekundy a výdych uskutočniť ústami cez trenažér tak dlho, koľko je príjemné (zvyčajne začíname na 7 sekundách). Vydychovanie sa postupne predlžuje a to cca o 1 sekundu týždenne. Cvičenie je možné aplikovať 1 x denne (večer), alebo 2 x denne (ráno a večer), minimálne 30 až do 60 minút a viac. Nácvik dýchania cez trenažér uskutočňujeme po dobu minimálne 3 mesiacov.

Na základe klinických výsledkov i praktických poznatkov má Frolov dýchací trenažér vysoký liečebný efekt pri:

  • artérioskleróze
  • ischemickom ochorení srdca
  • srdečnej arytmií
  • vegetatívnej kapilárnej distónií
  • vysokom krvnom tlaku
  • chronickej bronchitíde
  • pneumoskleróze
  • chrípkových ochoreniach…

Frolov dýchací trenažér je účinným pomocníkom pri prevencii i aj liečení rôznych druhov ochorení. Ako pomôcka pre správne dýchanie je prínosom pre náš život nadobudnutím novej a lepšej kvality, vrátane jeho predĺženia.

Trenažér sa skladá:

1. dýchacia hadička
2. náustok

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.