ReferEncie


Vaše skúsenosti a ohlasy
 • Fortuna Vitae mi pomohla - kojím synčeka a neužívam žiadne hormóny
  Moja diagnóza bola tyreotoxikóza, hodnoty som mala 55 a má byť 22. Doktorka mi povedala, aby som brala dve tabletky denne a prestala kojiť, môj chlapček mal vtedy 5 mesiacov. Keď som bola na kontrole a uviedla som, že sa cítim zle, odbila ma slovami, že to nie je možné /pred mesiacom som bola na odber / a že keď sa potím, mám ísť na kožné 🤣

  Nechcela som prestať kojiť a vtedy mi sesternica povedala, aby som skúsila Fortuna Vitae, dala mi kontakt a hneď na druhý deň mi pani všetko vysvetlila. Brala som len olej a žiadnu tabletku som si nevzala. Po mesiaci som mala hodnoty z 55 na 35. Má byť okolo 22. Ďalšie odporúčanie doktorky bolo brať tri tabletky a určite prestať kojiť...

  Neprestala som a olej som brala ďalej. Výsledky po 3 mesiacoch som mala v hodnote 23,5 🤩 

  Teraz idem na kontrolu a som zvedavá, čo mi povie. Ja som fakt verila brala som olej poctivo, pila som rovno z fľaše. 🤣

  Kojím naďalej, všetko sa dá a ten tekvicový olej odporúčam.

  Ďakujem, je to dlhé, ale stojí to za to.
  Mirka, 32 r.  

  Mirka, 32 r.  
 • Prečo pokračujem v terapii Onebrain?

  Mám za sebou veľmi veľa terapií. Navonok veľa ľudí mi povedalo: Načo tam ešte chodíš? U mňa je to jasné:

  Podnikám, preto mi hrozí často riziko stresu a ťažkých situácií. Čo by si dal ako podnikateľ za to, že máš geniálneho poradcu, ktorý ti poradí ako zvládnuť bez stresu aj niekedy ťažko riešiteľné situácie? 

  Preto som rád, že som našiel Onebrain. Vtedy mi radí a ukazuje cestu niekto, komu absolútne verím – je to moje vlastné podvedomie. A vždy je priestor ísť hlbšie a lepšie pochopiť sám seba 

  Róbert, 31r.

  Róbert, 31r.
 • Koniec padaniu vlasov

  Rada by som sa podelila o skúsenosť s užívaním tekvicového oleja s aktívnym jódom. V mojej 25-ke po narodení mojej dcéry som začala mať problémy so štítnou žľazou – diagnóza -znížená činnosť štítnej žľazy a k tomu 50 mg Euthyrox, ktorý som brala 10 rokov vkuse. V roku 2018 som mala 36 rokov a intenzívne som hľadala cestu ako z tohto kolotoča brania liekov von. Naviac stále mi vo veľkom množstve padali vlasy (nie zopár vlasov, ale celé pramene) a to som mala kedysi vlasy ako levica. Toto sa dialo i napriek stabilizovanej štítnej žľaze a braní liekov, pre ženu prísť o vlasy – na plač.

  Nehovoriac o tom, že boli obdobia slabosti, búšenie v hrdle, závraty a pod. Tí, ktorí máte problémy so štítnou žľazou, určite poznáte tieto príznaky. Skúšala som všetky možné cesty, alternatívny liečby, vyhodila popri tom kopec peňazí, až som natrafila na Fortuna Vitae – tekvicový olej s aktívnym jódom. Môžem reálne povedať : STAL SA ZÁZRAK a to bez akéhokoľvek prifarbenia, alebo reklamy!!!! Zrazu som mala viac energie, dobrá nálada, vlasy prestali padať, moje problémy, ktoré som mala prestali a naviac výsledky u lekára potvrdili, že štítna žľaza je úplne v poriadku a to neberiem 3/4 roka lieky!!! Samozrejme mojej lekárke som to nepovedala, veď viete aký názor majú lekári na prírodnú liečbu.

  Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. Zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

  Daniela, 36r. september 2019
 • Opäť mám energiu žiť, pracovať a radovať sa zo života

  Tieto riadky píšem pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú. Hľadajú seba, vnútornú slobodu, radosť zo života, riešenie problémov, ktoré napriek dlhodobej snahe nie a nie dosiahnuť.

  Do REGEZA centra som prišla zúfalá, unavená, vyhorená. Cítila som sa tak napriek tomu šťastnejšiemu obdobiu v mojom živote a nevedela som z toho stavu von.

  Hneď pri prvej návšteve centra som nadobudla pocit, že som na správnom mieste a to aj na základe veľmi milého, príjemného a absolútne profesionálneho prístupu zo strany oboch terapeutov, ktorí toto centrum vedú.

  Absolvovala som terapiu (vlastne niekoľko terapií – odblokovaní súčasne ) na prístroji Time Waver Med. Princíp jeho fungovania je unikátny, ale to najdôležitejšie o čo sa s vami chcem podeliť sú výsledky. Terapiu som absolvovala pred 2 mesiacmi, niektoré sa dostavili hneď, niektoré prichádzali postupne a prichádzajú doteraz. Po tých pár týždňoch musím konštatovať, že sa nachádzam v úplne inej situácii. Žije sa mi poznateľne ľahšie.

  •    Niektoré situácie už nepriťahujem vôbec, alebo ak, tak sa mi darí ich zvládnuť.
  •    Do istej miery nepodlieham stresu, ktorý ma predtým priam paralyzoval.
  •    Oveľa menej sa na seba dívam očami druhých a žijem si svoj život s pohľadom viac z vnútra von a cítim sa tak oveľa slobodnejšia.
  •    Uzavrel sa konflikt s človekom z môjho blízkeho okolia, v čo som už ani nedúfala. Ten človek obrátil svoju energiu nasmerovanú na mňa niekam inam.
  •    Do veľkej miery sa stratil všadeprítomný strach, zmenšila sa fóbia so stretávania s ľuďmi, často aj blízkymi
  •    Zlepšila sa pamäť, schopnosť sústrediť sa.
  •    Akoby sa zrazu uzavrela nejaká kapitola, nabral nový smer. Po stave vyčerpanosti a vyhorenia sa vo mne znovu obnovila energia žiť, pracovať, radovať sa zo života.

  Veľmi prajem všetkým, ktorí sa nachádzajú v podobnej, alebo ešte horšej situácii ako ja ešte prednedávnom, aby našli v sebe vieru v to, že súčasný stav nemusí byť trvalý, že môže mať riešenie. A aby našli odvahu sa za týmto riešením vybrať.

  Pre mňa bola týmto riešením terapia na prístroji Time Waver Med.

  Veľmi za ňu ďakujem!

  Anonym
 • Sanogel a jeho účinky

  O priaznivých účinkoch prípravku Sanogel som sa presvedčila pri prekonaní brušnej chrípky, kedy som trpela ťažkými kŕčmi v bruchu a neustálym vracaním. Pravidelným užívaním jednej polievkovej lyžice každé dve hodiny sa mi bolesti výrazne zmiernili v krátkej dobe až napokon ustúpili úplne.

  Vrelo odporúčam pri akútnych problémoch, aj pri preventívnom zregenerovaní organizmu, nakoľko tento gél prirodzeným spôsobom normalizuje stolicu, zlepšuje funkciu pankreasu, regeneruje pečeň a napomáha k celkovej detoxikácii organizmu.

  Lívia, 26 rokov
 • Euthyrox som vymenila za Fortuna Vitae

  Dobrý deň moje meno je Nikoleta, bývam v Bratislave a touto cestou sa s vami chcem podeliť o moju skúsenosť s týmto zázračným olejom – Fortuna Vitae.

  Pred menej ako 2 rokmi mi zistili hypofunkciu štítnej žľazy. Bývalo mi nenormálne špatne, pretože hormóny si naozaj doslova robili, čo chceli, neprajem nikomu. Lekári začali samozrejme s liečbou, čím iným ako hormónmi Euthyrox, najskôr malé dávky, potom väčšie a väčšie, tak som ich počúvala ako ovečka. Myslím si, že lekári to liečia ako na páse. Keď som začala pociťovať nežiadúce účinky hormónov, tak som to povedala lekárke a zároveň som ich vysadila. Podľa nich neúnosné ako si to predstavujem. Ja som si zistila, čo to vlastne tá hypofunkcia znamená a zistila som, že je to nedostatok jódu v tele. Kamarátka mi poradila váš olej – Fortuna Vitae, ktorý je síce dosť drahý, ale zdravie je na nezaplatenie. Že nech ho vyskúšam, tak som aj.

  Bola som na kontrole u lekárky a povedala som jej, že neberiem hormóny a tak no čo myslíte? Nechcela o tom ani počut…. brala som naďalej váš olej – a išla som na kontrolu k inému lekárovi a pozrime sa, diagnóza: NIE JE POTREBNÁ ŽIADNA LIEČBA !!!!!!

  A to všetko iba vďaka mojmu odhodlaniu a vášmu oleju. Týmto sa chcem veľmi poďakovať za možnosť a vyriešenie mojho zdravia vďaka prírodnej liečbe. Chcela by som každému povedať, aby sa nebál vyskúšať najskôr prírodnú liečbu než začne do seba sypať tú chémiu pod názvom LIEKY. Ďakujem.

  Nikoleta, 30 r. august 2016
 • Energia, zlepšenie pamäte …

  O Fortuna Vitae sme sa s mužom dozvedeli pri náhodnom stretnutí so susedom. Slovo dalo slovo a rozhovorili sme sa o vnúčatách a deťoch. Sused začal hovoriť, ako „zázračne“ sa dcéra vyliečila po dlhoročných problémoch so štítnou žľazou, ktorú jej už mali operovať a tak isto vnúčatko a manželka sa tiež uzdravili vďaka tomuto olejčeku. Nevedela som, koľko má rokov, ale keď mi povedal že už roky preventívne používa fortuna vitae, vyzeral o 10 rokov mladšie ako môj manžel (pritom bol starší od manžela). Podotýkam, že manžel odmieta akékoľvek lieky a keď videl toho suseda, akú má energiu, nemusela som mu 2x ponúkať, aby sme to začali užívať aj my.

  Ja mám po niekoľkých anestéziách problémy s pamäťou a tak isto zo stresov vyvolané depresie. Môžem povedať, že užívame druhú dávku a manžel povedal, že cíti v sebe viac energie a ja som na sebe pobadala, že mi nerobí problém si zapamätať, alebo spomenúť si na niečo. Ďakujem. Veríme Fortuna Vitae a tak objednávame ďalšiu dávku, lebo si myslím, že po dlhšom užívaní spozorujeme na sebe ešte viac zlepšení nášho zdravotného stavu.

  Prajeme veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

  Terezka, 58 r. august 2016
 • Strach, úzkosť, panika….. vhupla som späť do života!

  V krátkosti by som zhrnula môj príbeh, aby som sa podelila o skúsenosti s Fortuna Vitae.

  Začalo to v roku 2013, keď moje telo si povedalo dosť a odzrkadlilo sa to najmä na psychickej stránke. Ako keby niekto luskol prstom a ja som dostala strach. Príšerný strach takmer zo všetkého, napr. vychádzať z domu, ostať sama, ísť do obchodného centra, strach z ľudí, atď.. Zrazu ako keby sa mi v mozgu robili nevysvetliteľne chemické reakcie, ktoré si nevyberali čas. Prejavy boli príšerné- tma pred očami, vysoký tep, studený pot, triaška, tŕpnutie rúk, hyperventilácia a podobne. Moja cesta najskôr smerovala ku klasickej medicíne, ktorá ponúkala len lieky do konca života.

  Hľadala som inú cestu, cestu bez liekov. Aj som našla. Objavila som Centrum zdravia. Spoznala som úžasných ľudí, ktorí mi dali nádej a vedeli mi poradiť. Pomocou metódy One Brain a s olejom Fortuna Vitae sa moja myseľ vyrovnávala. Vďaka oleju pri každom ďalšom strachu boli prejavy miernejšie. Cítila som uvoľnenie mysle, vyrovnanie. Postupom času som opäť začala žiť! Vrelo odporúčam v tomto životnom štýle (plnom stresu a chaose) piť Fortuna Vitae ako prevenciu a tým zabezpečiť organizmu silu na boj so stresom.

  Ďakujem zo srdca Jarovi a Majke že sa o mňa postarali s láskou!

  Lili., 27 r. júl 2016
 • Ochorenie štítnej žľazy

  Tekvicový olej prof. Turianicu mi už pomohol dvakrát a to aj napriek tomu, že som trpela rôznymi ochoreniami štítnej žľazy. Prvý problém so štítnou žľazou sa objavil počas prvého tehotenstva, kde mi pri prvom povinnom odbere krvi moja gynekologička zistila nízku hladinu hormónu. Hneď som začala užívať olej prof. Turianicu, ktorý mi túto hladinu hormónu upravil a následne som bola aj naďalej bez akejkoľvek liečby sledovaná endokrinológom. V roku 2014 som bola tehotná po druhýkrát a opäť sa prejavili problémy so štítnou žľazou, ale tentoraz to bol autoimunitný zápal štítnej žľazy, pričom hormóny boli v norme.

  Po pôrode som začala dojčiť a dojčila som dcéru 14 mesiacov, v tomto období sa hladina hormónov začala znižovať a endokrinologička už neváhala a zahájila liečbu L-Thyroxinom 75 (1x denne). Ja som však opäť vsadila na tekvicový olej prof. Turianicu a na vlastné riziko som liečbu L-Thyroxinom nezačala. Aj napriek tomu, že hormóny nestúpali rýchlo a endokrinologička mi zvyšovala dávky liekov (ktoré som stále neužívala) sa hormóny po skončení dojčenia upravili na normál. Po poslednej kontrole u endokrinologičky (a ideálnych výsledkoch krvi) som už priznala, že lieky neberiem, ale pravidelne každé ráno nalačno užívam polievkovú lyžicu tekvicového oleja prof. Turianicu.

  Momentálne mám hormóny v norme a som bez akejkoľvek syntetickej liečby a akýchkoľvek subjektívnych negatívnych pocitov spojených s poruchou funkcie štítnej žľazy.

  Vladimíra, 36 r. júl 2016
 • Autoimunitné ochorenie štítnej žľazy a imunodeficit

  Moje problémy začali pred 4 rokmi. Únava, vyčerpanosť, prechladnutia, zhoršenie zraku, intenzívne pichanie v ľavej časti podpazušia a prsníka, ostrá, niekedy mierna bolesť v prednej časti krku spojená s jemným opuchom. Spočiatku som to pripisovala stresu z práce a môjmu imunodeficitu, s ktorým bojujem už niekoľko rokov.  Keď bolesti neprechádzali, na odporúčanie gynekológa som sa dostala na prsníkovú ambulanciu onkologického ústavu. Aké bolo moje prekvapenie, keď som sa tu dozvedela, že za všetkými týmito problémami je diagnostikované autoimunitné ochorenie štítnej žľazy a odporúčanie navštíviť endokrinologičku. Tá mi povedala, že toto ochorenie sa nelieči a mám prísť na kontrolu o pol roka. Nechcela som to nechať len tak. Surfovaním na internete som objavila stránku fortuna vitae a prečítala som si všetko o tomto výživovom produkte. Nakopla ma i recenzia pani Boženky s rovnakou diagnózou. Využila som poradenstvo, ktoré táto stránka ponúka a skonzultovala som si svoje výsledky.

  Životné šťastie v podobe tekvicového oleja s jódom profesora Turianicu bolo mojím šťastím. Užívam ho stále už 3 roky. Moje polročné návštevy u endorinologičky sa zmenili na ročné a posledné krvné výsledky sú v norme. Cítim sa oveľa lepšie. Nie som už toľko vyčerpaná a unavená. Rovnako moje výsledky od imunologičky už nie sú na hranici podnormy a zvýšená obranyschopnosť môjho organizmu spôsobila, že nie som stále chorá, naopak po fyzickej aj psychickej stránke cítim výrazné zlepšenie. A čo je pre mňa najdôležitejšie intenzívne každodenné pichanie v prednej časti krku a prsníka ustúpilo, rovnako aj opuch, hoci keď mám náročný deň sa mi dokáže pripomenúť. Pochválila ma i moja zubárka. Kúsky zubnej skloviny, ktoré mi pravidelne dopĺňala po odlomení do zubov za posledné 2 roky, už neboli potrebné. Takže moja vďaka patrí tomuto tekvicovému šťastiu, ktorému zostanem verná.

  Iveta, 47 r. júl 2016
 • Užívam si každý deň, ktorý je zrazu neskutočne krátky

  Chcela by som sa podeliť o môj príbeh, ako som sa ocitla v centre UZDRAV. Bola som bezproblémová mladá žena, ktorej sa narodil synček a v podstate nič mi nechýbalo. Užívala som si život a tento svet. Nepociťovala som žiadny strach z ničoho, či niekoho. Jedného dňa sa mi stalo niečo nepochopiteľné. V mozgu sa mi udiala nejaká chemická reakcia, ktorá vyvolala v mojom tele strašný strach, úzkosť, paniku (tento jav sa nedá ani slovami popísať, mala som pocit, že už nič nie je a toto je môj koniec-áno viem poviete si, že je to absurdné, ale hovorím Vám pravdu, keď to nezažije tak neuveríte.) No neprikladala som tomu nejaký hlboký význam. Išla som ďalej, že sa mi priťažilo a zase bude lepšie. No každým dňom mi táto chemická reakcia robila väčšiu galibu v hlave. Zrazu som sa začala báť. Báť sa všetkého. Začala som chodiť po vyšetreniach- lekári tvrdili, že som 100% zdravá mladá matka a nič mi nechýba, všetky výsledky boli tabuľkové. No ja som sa cítila mizerne.

  Trochu Vám opíšem, čo všetko sa mi dialo: bála som sa sama vyjsť von, nemohla som sama chodiť do práce, zrazu som sa bála ostať sama doma. Z môjho obľúbeného šoférovania sa stala neprekonateľná prekážka-prestala som jazdiť. Nezniesla som davy ľudí. Nemohla som vojsť do obchodného centra. Všetko mi robilo neskutočne zle, všade som totižto podľa mojich pocitov umierala. (Moja mama a partner sa mi snažili pomôcť tak všade boli pri mne). Zrazu som prestala žiť- aj keď vonku svietilo slnko ja som mala tmu- pocit strachu, beznádeje, úzkosti…

  Nasledovali fyzické prejavy. Srdce mi búchalo ako divé, pri každom zaspávaní som počula v uchu tak silno tlkot srdca, že som nemohla zaspať niekoľko hodín. V noci som sa budila na to ako mi stŕpli všetky končatiny a celá spotená. Koľkokrát som nemohla nalapať dych. Dostávala som hyperventiláciu. Točila sa mi neustále hlava-mala som stále pocit že odpadnem. Pri srdci ma stále tlačilo a pichalo. Ruky sa mi triasli. Začalo mi trhať viečkom, potom aj perou. Oči mi prestali slúžiť, strašne ma boleli a nevidela som poriadne do diaľky. Hlava ma začala každodenne bolieť… Môj život sa premenil na ÚBOHÉ PREŽÍVANIE- musela som s tým niečo robiť. Vedelo to pár blízkych, tí ma hneď posielali na psychiatriu.

  Nechcela som skončiť ako blázon na liekoch. Začala som pátrať a našla som: Metóda One Brain. V ten deň som sa rozhodla, že navštívim toto centrum. Partner ma tam zaviezol. A zrazu som sa pristihla pri tom ako neznámemu pánovi s českým akcentom niekoľko hodín rozprávam moje haluze a stavy s neskutočným návalom nezastaviteľných sĺz. Keď vyslovil vetu: „prišli ste na správne miesto,“ môj 5 tonový balvan zo srdca zrazu spadol. Zjavilo sa svetielko nádeje, že možno opäť budem NORMÁLNA. Začala som pravidelne chodiť na ODBLOČKO (One Brain). Po každom stretnutí som sa cítila nabudená so skvelým pocitom. Na začiatku tieto stretnutia boli v krátkych intervaloch. Po čase sa intervaly vzďaľovali. Začala som sa cítiť lepšie a lepšie a lepšie.

  Prešla som na TimeWaver a som veľmi spokojná s celkovým mojím statusom. Príšerne chemické procesy v hlave odišli a dúfam, že už sa nikdy nevrátia a aj moja tvár prestala tikať ako šialená. Som celkovo pokojnejšia, šťastnejšia, teším sa z každej maličkosti. Užívam si každý deň, ktorý je zrazu neskutočne krátky. S milým a vďačným prístupom mi pomohli opäť začať ŽIŤ a dokonca mi ukázali mnoho nových cestičiek životom, na ktoré ľudia už dávno zabudli. Dokázali sme to a hlavne bez medikamentóznej liečby. Veľmi a z celého srdca ĎAKUJEM.

  Ivana, 25 rokov
 • Kompletne jsem se uzdravila

  Musim velmi podekovat regeneračnímu centru UZDRAV.sk v Žilině. Dlouho jsem se léčila v našem lékařství v ČR, priblizne 9 let, kde ale můj zdravotní stav se nelepšil, spíše zhoršoval a skoro nikdy jsem nedostala odpovědi na mé otázky k zdravotnímu stavu a co pripadne delat pro zlepseni.

  Poté jsem se sama začla léčit přírodními přípravky – vitaminy a komplet zmenila pristup ke stravovani, to trvalo další 3 roky. Stav se zlepsoval, ale porad jsem něco hledala dal, abych se mohla jednou konecne uzdravit. Pote jsem se dostala k vyrobku Fortuna Vitae na stitnou zlazu, se kterou jsem se mnoho let lecila a při schůzce a vyzvednuti tohoto leku jsem se dostala az k regeneračnímu centru UZDRAV.sk, kde me zaujala moznost jejich lecby a pristupu ke zdravi. Konecne jsem se dozvěděla vse o svém telu, zdravotnim stavu.

  Ihned jsem podstoupila léčbu a po 6 týdnech léceni, navstevovani centra na další zajimave služby ke zlepseni celkového stavu jsem se kompletne UZDRAVILA. Ani nedokazu slovy popsat ten den, kdy jsem se to dozvěděla. Byl to den D. Samozrejme jsem si to hned ověřila na vice mistech a byla jsem nepopsatelne stastna, coz dokaze pochopit jen ten, kdo se opravdu několik let trapi nejakou nemoci a leci. Je to opravdovy zazrak. Zaroven jsem v regenracnim centru poznala skvele lidi, kteří ho vedou a získala tak i pratele, kterých si nesmirne cenim a vazim, jsou to opravdu uzasni lide.

  Cela léčba byla i velmi prijemna, zadne hodiny stravene v nemocnicích na chodbách, cekanim na výsledky, které vam ani nedokazou poradne vysvětlit, pripadne nepříjemnými myslim fyzicky vysetrenimi. Tohle v regeneracnim centru nemusíte podstupovat, je to velmi jednoduche. Nejsem sama, kdo léčbu podstoupil, sama mam ve svém okoli lidi, kteří potrebuji pomoci a ja jsem moc rada, ze uz vim jak jim poradit.

  Chci touto cestou velmi moc podekovat centru UZDRAV.sk. Snad se lide aspoň trošičku priblizi k této moznosti a budou si moci pomoci, tak jako ja. Vsem preji jen a jen hodne ZDRAVI, vzdyt to je to nejcennejsi co v zivote mame.

  Sandra, 31 let
 • Príčinu choroby a jej riešenie nájdeme v sebe

  Do regeneračného centra UZDRAV som prišla na pokraji svojich fyzických a psychických síl po trojnásobnej operácii cysty prsníka, po ktorej mi zostala chronická rana, ktorá sa viac ako osem mesiacov nehojila. V spojitosti s tým sa moje celkové zdravie, život aj vzťahy začali rozpadať. Vedela som, že štvrtou rovnakou operáciou by sa už nič nezmenilo, možno naopak a tak som sa rozhodla ísť až k samotnému koreňu problému, ktorý vždy musíme hľadať hlbšie v sebe.

  V centre som sa stretla s vysoko profesionálnym a mimoriadne ľudským prístupom.

  Ako prvé som absolvovala pôsobenie TimeWaver Med a pre mňa vtedy neuveriteľným spôsobom som zaznamenala ako sa moje zoslabnuté telo začína prebúdzať k životu (triaška a neustále studené končatiny prestali byť problémom už v prvých dňoch). Celková vitalita sa zlepšila, hlboká depresia zmiernila.

  Elektorakupunktúrou pomocou prístroja HAI HUA (bez ihiel), ktorý lieči pomocou hudobných vibrácii môj lymfatický systém začal opäť pracovať. Zdurenina, ktorá sa každým dňom zväčšovala a tvrdla sa týmto spôsobom začala v tele doslova rozpúšťať až sa rozpustila úplne a určitá deformácia prsníka žačala nadobúdať svoj prirodzený tvar.

  Moja terapia sa ešte neskončila, je to len začiatok a ja sa už teraz teším na výsledky, ktoré mi pirnesie…

  Jana, 26 rokov
 • Fortuna Vitae – výborný olej, jemná metóda

  V prvom rade Vám veľmi pekne ďakujem za výborný olej – Fortuna Vitae. Dcérka mala zníženú činnosť štítnej žľazy síce len miernu, ale predpísali jej hneď hormóny.

  Keďže mala vtedy len 2 rôčky nechcela som jej dávať tabletky a skúsili sme Váš olej. Brali sme ho rok a teraz má výsledky štítnej žľazy v norme.

  Veľmi sa teším a ďakujem :-). Je to úžasné keď sa dá taký problém vyriešiť takou jemnou metódou.

  Prajem krásny deň a veľmi, veľmi ďakujem.

  Mária, mamina 2 r. dievčatka apríl 2014
 • Olej Fortuna Vitae funguje!!!

  Dobrý deň, olej Fortuna Vitae funguje!!! Mala som zníženú funkciu š.ž., užívala som letrox 50. Už po týždni užívania som sa cítila veľmi zle a začala som priberať. Snažila som sa nájsť nejaké alternatívne nehormonálne riešenie. Objavila som olej fortuna vitae. Po pol roku užívania som išla k doktorovi na kontrolu a výsledky na š.ž. mám absolútne v poriadku!!! Cítim sa výborne.

  S pozdravom

  Blanka, 46 r. september 2013
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.