Spevňujúca a liftingová emulzia na tvár a krk

kus
13,60 €
Váha 100 g

Emulzia na spevnenie a oživenie pokožky - viditeľný omladzujúci účinok!

Prípravky zo sady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý obnovuje proteínové vlákna matrice pokožky a predlžujú jej mladistvý vzhľad.
Emulzia vypína a omladzuje pokožku, obnovuje jej tonus a pružnosť, regeneruje bunky, má liftingový efekt. Vyhladzuje jemné aj hlbšie vrásky. Ľahká textúra zaisťuje dokonalú vstrebateľnosť emulzie, ktorá nezanecháva mastný lesk a pocit napätia na pokožke.

  • spomaľuje proces starnutia pokožky, zvyšuje jej pružnosť, vyhladzuje textúru
  • hydratuje pokožku, aktivuje proces bunkovej regenerácie
  • hodí sa na pleť s príznakmi únavy


Aktívne zložky:

Aloe - extrakt aloe upokojuje, zmäkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje jej regeneráciu, zlepšuje pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky.
Kolagén - hydrolizovaný kolagén stimuluje obnovu kolagénových vlákien epidermis, zlepšuje hustotu, pružnosť a turgor kože, vytvára na nej ochranný film, ktorý chráni pred stratou vlhkosti
Vitamín E - vyživuje, regeneruje, spomaľuje proces starnutia, neutralizuje voľné radikály 
Vitamín B5 - alebo kyselina pantothenová známa ako "antistresový vitamín". Vitamín B5 značne zvyšuje energiu a výdrž, zároveň zosiluje účinok ďalších aktívnych zložiek v zložení prípravku a zlepšuje ich vstrebateľnosť.  

Použitie: Naneste ráno aj večer na vyčistenú pleť ako krém, alebo ako podklad pod hlavný krém.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.