TianDE - Regeneračné sérum pre očné okolie - kapsule

kus
23,60 €
Váha 36 g

V sérach je obsah biologicky aktívnych látok v priemere až 10 x vyšší ako v krémoch. Ľahko prenikajú kožnou bariérou, zachovávajú si všetky užitočné vlastnosti. Séra obsahujú len prírodné zložky, sú bez konzervačných látok. 

Očné sérum hydratuje a vyživuje jemnú pokožku viečok, odstraňuje stopy únavy a stresu, pomáha zbaviť sa tmavých kruhov, zlepšuje farbu a textúru pokožky, účinne chráni pred voľnými radikálmi, spomaľuje proces starnutia kože.

• neobsahuje konzervačné látky;

• vysoké percento prírodných zložiek: hydrolyzovaný hodváb – 40%, éterické oleje pupalky – 16,8%, pupalkový olej – 16,8%, jojobový olej – 6%, olej z kôstok jojoby – 6%, vitamín E – 4%, ceramidy – 3% .


Výsledok viditeľný ihneď po použití, pleť dostáva vysoké množstvo účinných látok v maximálne vstrebateľnej forme.

Balenie je praktické aj na cestovanie, jedna kapsulka na jedno použitie. Ak vyschol obal a nedá sa otvoriť, jemne ho nahrejte (napr. pod teplou vodou).

Použitie: obsah kapsulky vklopkajte do pokožky očného okolia.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.