TianDE - Regeneračné sérum na tvár - kapsule

Produkt je nedostupný
Váha 36 g

Anti-aging výrobky majú za úlohu zastaviť viditeľné známky starnutia pleti, kozmetický priemysel stále zdokonaľuje technológie a spôsoby, aby zabezpečil ich účinnosť. Starnutie možno spomaliť hydratáciou, ktorá zvyšuje počet nových buniek a posilnením obrany proti voľným radikálom. Kvôli pružnosti treba docieliť zvýšenú produkciu kolagénu. 

V sérach je obsah biologicky aktívnych látok v priemere až 10 x vyšší ako v krémoch. Ľahko prenikajú kožnou bariérou, zachovávajú si všetky užitočné vlastnosti. Séra obsahujú len prírodné zložky, sú bez konzervačných látok!
Vysoko komplexné ošetrenie na báze prírodných látok preniká hlboko do pokožky, stimuluje obnovu buniek,  posilňuje spojivové tkanivo, urýchľuje syntézu kolagénu.

Regeneračné sérum poskytuje kompletnú starostlivosť o pleť:

  •  intenzívne regeneruje pokožku, zvyšuje jej pružnosť 
  •  hydratuje, regeneruje, vyživuje
  •  redukuje vrásky
  •  aktívne neutralizuje voľné radikály.

Zloženie: hydrolyzovaný hodváb, kokosový olej, ceramidy, olej z pupalky a z jojobových kôstok, vitamín E. 
Použitie: 1 - 2 krát denne po dobu 15 - 20 dní v kombinácii s krémom alebo samostatne. Vrstvenie je tajomstvo krásnej pleti, čím viac vrstiev, tým lepší výsledok!
Vhodné pre všetky vekové kategórie, všetky typy pleti. Balenie je praktické aj na cestovanie, jedna kapsulka na jedno použitie. Ak vyschol obal a nedá sa otvoriť, jemne ho nahrejte (napr. pod teplou vodou).

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.