TianDE - Jemné hydratačné tonikum

Produkt je nedostupný
Váha 150 g

Tonikum s kolagénom má osviežujúce a upokojujúce účinky, zjemňuje pokožku tváre, krku a dekoltu. Pomáha obnoviť kolagénové vlákna. Znižuje podráždenie, hydratuje, zlepšuje ochranné funkcie kože, optimálne ju pripravuje na ďalšiu starostlivosť. Zvyšuje účinok krémov až o 30%. Neobsahuje alkohol.

Proteín mladej pokožky je zo 70 % zložený z kolagénu. Ale už od 30. roku dochádza u väčšiny ľudí ku spomaleniu procesu jeho syntézy. S vekom sa mení tiež kvalita kolagénu - stráca schopnosť akumulovať vlhkosť a stáva sa menej pružným a elastickým. Prípravky z rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý obnovuje proteínové vlákna matrice pokožky a predlžujú jej mladosť.

Pleťová voda - tonikum s obsahom kolagénu a ďalších prírodných zložiek zvyšuje efektivitu účinku ďalších produktov z radu Collagen Active.


Použitie: aplikujte po odlíčení pleti čistiacim krémom, alebo gélom, ako podklad pod denný, alebo nočný krém.
Veková kategória: 35+

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.