TianDE - Intenzívna omladzujúca maska na tvár a krk s koenzýmom Q10

kus
2,90 €

Maska je vhodná pre všetky typy pleti a všetky vekové skupiny. Chráni pleť pred predčasným starnutím a pomáha zmenšiť hĺbku vrások, zlepšuje tonus, elasticitu kože, vyhladzuje mikroreliéf, znižuje začervenanie a podráždenie kože.


Obsahuje:

Kolagén – Hydrolyzovaný kolagén stimuluje obnovu kolagénových vlákien epidermis, zlepšuje hustotu, pružnosť a turgor kože, vytvára na nej ochranný film, ktorý chráni pred stratou vlhkosti.

Koenzým Q10 – Koenzým Q10 je jeden z najsilnejších kozmetologických  antioxidantov, ktorý spomaľuje proces starnutia. Vďaka nemu bunky získavajú energiu pre neustálu obnovu. Redukuje jemné vrásky a nerovnosti pleti, znižuje výraznosť hlbokých vrások a pleť je tak hladká a pružnejšia.


Použitie: masku naneste na očistenú pokožku. Maska sa aplikuje na oblasť tváre a krku po dobu 15 - 20 min. Potom masku odstráňte a opláchnite pleť. Dočistite tonikom a ošetrite vhodným krémom.

Opakované používanie masky vo forme kúry zafixuje jej efekt.

Balenie: 1 ks

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.