GanoExcel - Gano Rooibos Drink

kus
12,32 €
20 % zľava - zľava na produkt 20%
Váha 40 g
Oleaf Gano Rooibos Drink - ideálny nápoj pre celkové upokojenie a zlepšenie nálady.

Žijete aktívnym spôsobom života, ste neustále v pohybu, ste plne vyťažení? Doprajte si okamih odpočinku a doplňte stratenú energiu šálkou GanoTea SOD. Ide o unikátnu  zmes vysoko kvalitného afrického Rooibosu (Asphalathus Linealis) z jednej  štvrtiny obohatený o Ganodermu Lucidum. Dokonale uhasí smäd, znižuje negatívne účinky stresu a pomôže Vám zvládať úlohy, ktoré máte pred sebou.

Počas hektických dní Vaše telo spotrebováva cenné vitamíny a minerály. Rooibos obsahuje veľké množstvo vitamínu C, mnoho minerálov a stopových prvkov, ako je vápnik, železo, zinok, meď, draslík, horčík, mangán, fluorid alebo sodík. Jeho zloženie prispieva k zlepšeniu vášho vzhľadu, vyhladzuje pokožku, posilňuje zuby a kosti. Účinnou látkou Rooibosu je SOD (super-oxid-dismutáza) – prírodný zdroj antioxidantov, ktoré spomaľujú starnutie buniek, pomáhajú v boji proti rakovine a ochoreniach srdca.

Oleaf Gano Rooibos Drink je bohatým zdrojom polysacharidov, antioxidantov a ďalších látok životne dôležitých pre Vaše telo. Podporuje liečbu mnohých ochorení ako je cukrovka, rakovina pečene, ochorenia srdca, stres, poruchy spánku, poruchy imunity alebo alergie.

Oleaf Gano Rooibos Drink vďaka prítomnosti extraktu Ganodermy Lucidum  upokojuje celé telo. Posilňuje imunitný systém, chráni pred infekciami, zápalmi alebo nežiaducimi účinkami stresu. Ako výrazný adaptogén Ganoderma upokojuje bolesti hlavy, pomáha znižovať napätie a eliminuje podráždenie.

Oleaf Gano Rooibos Drink neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbiva, kofeín ani teín. Môžu ho preto piť všetci, dokonca i tí najmenší. Jeho vynikajúca prírodná chuť je sladkastá, jemná a aromatická. Vynikajúci je teplý i vychladnutý. Horúci nápoj Vás za zimných večerov príjemne naladí a naopak v parnom lete bude s kúskom mäty vhodným občerstvením pre celú rodinu.

Rooibos tiež nazývaný "zdravotný čaj" obsahuje:

 

 • SOD (super-oxid-dismutáza)
  Účinná látka - prirodzený zdroj antioxidantov, pomáha predchádzať škodlivým účinkom voľných radikálov, ktoré môžu spôsobiť  poškodenie a rýchlejšie starnutie buniek. Stimuluje obnovu buniek.
 • Cenné a užitočné minerály
  Vápnik, mangán a fluorid potrebné k posilneniu zubov a kostí. Železo, draslík, meď nevyhnutné pre normálne fungovanie metabolizmu tela. Zinok, alfa-hydroxy kyseliny vyživujú pokožku. Horčík zabezpečuje správny vývoj nervovej sústavy.
 • Vysokú hladinu vitamínu C, ktorú by naše telo malo prijímať každý deň.
  Súčasne je bohatým zdrojom vlákniny a enzýmov. Neobsahuje kofeín a triesloviny.

Vďaka  ideálnej kombinácii účinných látok blahodarne pôsobí na celé telo.

 • Posilňuje imunitný systém, potlačuje rast nádorových buniek, čo je užitočné napríklad pri prevencii  rakoviny.
 • Spomaľuje starnutie pokožky.
 • Tlmí prejavy alergických reakcií, zmierňuje kožné ochorenia.
 • Podporuje liečbu ochorení kardiovaskulárneho systému, prispieva k zníženiu krvného tlaku.
 • Pomáha predchádzať ateroskleróze, cievnym ochoreniam.
 • Priaznivo pôsobí pri liečbe ochorení pečene.
 • Vhodne doplňuje liečbu pri  ochoreniach čriev, žalúdočných problémov, zlom trávení.
 • Zmieňuje príznaky ako nevoľnosť, zvracanie, pálenie záhy, bolesť spôsobenú vredmi, problémami so zápchou, uvoľňuje žalúdočné kŕče a koliky u kojencov.
 • Podporuje metabolizmus.
 • Znižuje hladinu cukru v krvi.
 • Priaznivo pôsobí na kosti a zubnú sklovinu.
 • Zmierňuje bolesti hlavy, odstraňuje nespavosť, podráždenie, pomáha znižovať negatívne účinky stresu v tele.

Spôsob prípravy:
Vrecúško Oleaf Gano Rooibos Drink vložte do šálky a zalejte čerstvo prevarenou vodu. Lúhujte minimálne  2-3 min. Odporúčame z jedného vrecúška pripraviť 1 - 1,5 litra chutného a zdravého čaju.

Obsah:
Jedno balenie obsahuje 20 čajových vrecúšok.
Hmotnosť obsahu jedného vrecúška 2 g.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.