5 tibeťanov

5 Tibeťanov je 5 energetických jogových cvičení, ktoré stimulujú základné energetické centrá v našom tele, čím spôsobujú nárast vnútornej energie a vitality.

V priebehu 5 - 9 týždňov je možné vypracovať sa až na konečný počet čo je 21 opakovaní z každého jógového cviku. Pri pravidelnom každodennom cvičení telo nadobudne energiu 25 ročného človeka. Existujú prípady kedy sa ľudom pri takomto jógovom cvičení aj vo vyššom veku zlepšil zrak, stratili sa im starecké škvrny, stmavli im šedivé vlasy alebo sa vyliečili z rôznych druhov ekzémov a ďalších kožných ochorení.

Vo svojej knihe "Päť Tibeťanov" rozpráva Peter Kedler o tibetských mníchoch, ktorí vo svojom kláštore odkryli tajomstvo večnej mladosti. Akýsi plukovník Bradford sa mal potom, čo strávil v kláštore niekoľko rokov, premeniť z vetchého starčeka na muža kypriceho energiou a vitalitou.

Cvičenie 5 Tibeťanov je viac než len telesné cvičenie. Vedie k celkovej harmónii a rovnováhe tela a ducha. Učí nás novému, hlbšiemu a uvedomelejšiemu prežívaniu našej reality.

Pri týchto cvičeniach dochádza k uvoľneniu napätia a blokov.

Zdielaj článok
Ina (neregistrovaný užívateľ)    16. jún 2015 12:24
Päť tibeťanov som cvičievala a následne som prestala. No tento rok som znovu začala. Môžem povedať má to efekt, mám viac energie, cítim sa skvele,oddýchnutá..viac sily a čo je podstatné som vyrovnaná, pokojná a nikto mi neháda že mám 38 :)Takže určite by sa mal každý priprieť a cvičiť..odporúčam. Najťažšie je, sa prinútiť a potom to už ide a je to návykové :)
Unable to load template file '/components/rankings/themes/.tpl'
Pridajte Váš komentár