Unikátna technológia pre riešenie chronických ochorení

Lekársky prístroj aj na domáce použitie


Bruce A. Harms, MD, MBA - nezávislý univerzitný profesor so záujmom o inovatívne zariadenia. Vyštudoval biochémiu, lekárske vedy a hematoonkológiu. Venuje sa vedeckej dráhe vo Viedni na univerzite Zigmunda Freuda, kde vedie výskumný ústav na liečenie cievných chorôb, cukrovky a pod.

Vďaka svojej vedeckej práci a k nej vydaným publikáciam bol oslovený členmi Bruselskej organizácie o názor na medicínsky prístroj BEMER z vedeckého pohľadu:

V roku 1948 bolo ochorenie cukrovky (diabetes) veľmi zriedkavé. Na cukrovku 2. typu trpel podľa štatistiky v tom čase len jeden človek. Dnes je cukrovka diagnostikovaná veľmi často a predpokladá sa, že o takých 20 rokov bude na toto ochorenie trpieť každý 4 európan. V posledom roku bolo dokonca v dôsledku cukrovky zaznamenaných toľko amputácií končatín, ako tomu bolo koncom roka 2. svetovej vojny. Toto ochorenie je také vážne ako klimatická katastrofa – k amputácii končatín dochádza priemerne každých 15 minút. Rovnako sa predpokladá aj dvojnásobný počet pacientov s nádormi, alzheimerovou alebo parkinsonovou chorobou, vysokým krvným tlakom a tiež depresiou.

Zdravotníctvo však nie je dostatočne pripravené na takýto prudký nárast pacientov, ktorých denno denne pribúda. Práve preto je tu bezpečná technológia BEMER, ktorá predstavuje oveľa viac ako len doplnkovú terapiu.

Máme veľmi málo terapeutických možností, ktoré by nám umožnili pracovať s 30%-nou efektivitou. Bez ohľadu na to či hovoríme o vazomócii, prekrvení alebo spätnom prúdení v prípade všetkých štúdií od interných, sklerózy multiplex alebo neurológií, BEMER s takouto efektivitou pomáhať dokáže.

Jedno z klinických hodnotení vykonané prostredníctvom 4.000 zdokumentovaných pacientov preukázalo, že pre 80 % ľudí, ktorí sú ambulantne liečení by bolo výhodné keby používali BEMER. Podľa štatistiky sa dvom z troch takýchto pacientov výrazne zlepší zdravotný stav. Sú to pacienti v 9-tich indikačných skupinách, kde patrí napr. chronické ochorenie výmeny látok, v rámci ktorého sa nachádza približne 8.000 ochorení.

Doteraz neexistuje technológia, ktorá by ľudom bola taká nápomocná ako BEMER!

Ak hovoríme o zdraví, tak z pohľadu lekára je rozmýšľanie na vyššej úrovni kľúčom k budúcnosti zdravotníctva.

zdroj: http://bemergroup.com

Zdielaj článok
Komentáre
Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
Pridajte Váš komentár