TimeWaver Med

TimeWaver slúži ako komplexný diagnostický a terapeutický systém. S využívaním poznatkov kvantovej fyziky je určený na zistenie a následné riešenie vnútorných príčin porúch v informačnom poli, ktoré nás hlboko ovplyvňujú v našom prežívaní, spôsobe premýšľania a v každodennom konaní. 


Spolupráca ducha a tela

TimeWaver pracuje na spôsobe analýzy informačného poľa človeka a následnom obnovení jeho rovnováhy. Ide o tzv. optimalizáciu, ktorá sa vzťahuje na 10 úrovni človeka. Ide napríklad o úroveň vibrácií, elektrickú, energetickú, psychickú, duchovnú, karmickú, úroveň tela  a tiež o čistú informačnú úroveň. Dosah má až na úroveň psychiky a vedomia, ktoré môžu byť zdrojom rôznych neduhov.  Z praxe totiž vieme, že všetky ochorenia sú psychosomatického pôvodu a preto naše telo môže byť zdravé natoľko, nakoľko je zdravá naša myseľ.   

Systém TimeWaver na základe spomínanej analýzy rozdeľuje príčiny chorôb do 15 kategórií. Oboznamuje nás s odporúčanými vyrovnávacími preparátmi a z dosiahnutých informácií vytvorí zoznam určený na optimalizáciu v informačnom poli. Zoznam optimalizácií obsahuje najvhodnejšie ozdravné preparáty a metódy z oblasti homeopatie, klasickej medicíny a alternatívnej liečby. Tie sa prostredníctvom kmitania ("zápisu") dostávajú priamo do informačného poľa klienta, čím nastáva proces regenerácie organizmu. Tá obsahuje všetky oblasti života: energetickú, duchovnú aj telesnú. (Nie je nutné, aby klient užíval akékoľvek prípravky.)        

Orgánová koherencia

Orgánová koherencia skúma kvalitu elektromagnetických energetických polí, ktoré má každý orgán v tele a tým skúma aj jeho napojenie na intaktné informačné pole človeka. Pomocou tejto koherencie získavame konspekt o stave orgánov roztriedených do troch skupín. Zobrazuje nadmerne regulované, podpriemerne regulované a vyrovnané (koherentné) orgány. 
Databáza orgánovej koherencie tvorí 52 kategórií obsahujúcich 2 334 detailov o základných orgánoch a orgánových systémoch organizmu.  


Analýza ICD10

Prostredníctvom analýzy v informačnom poli máme možnosť získať zoznam všetkých ochorení s ním súvisiacich. Vysoká pozitívna relevancia nás oboznamuje s akútnym problémom, ktorý organizmus aktívne rieši, kým vysoká negatívna relevancia poukazuje na problém pasívny tzv. chronický.   

TimeWaver Med disponuje databázou s viac než 600 rubrikami a viac než 1 000 000 vzormi kmitania a záznamami, ktoré okrem iného obsahujú tieto oblasti:  
 • bunková biológia,
 • detox,
 • tradičná čínska medicína (TCM),
 • genetika,
 • homeopatia,
 • stomatológia,
 • ajurvéda,
 • neurológia,
 • laboratórna diagnostika,
 • baktéria, vírusy, plesne, parazity,
 • štrukturálna úroveň,
 • psychokineziológia,
 • systemické súvislosti a mnohé ďalšie...

Zdielaj článok
Jana (neregistrovaný užívateľ)    14. august 2013 12:36
Do regeneračného centra REGEZA som prišla na pokraji svojich fyzických a psychických síl po trojnásobnej operácii cysty prsníka, po ktorej mi zostala chronická rana, ktorá sa viac ako osem mesiacov nehojila. V spojitosti s tým sa moje celkové zdravie, život aj vzťahy začali rozpadať. Vedela som, že štvrtou rovnakou operáciou by sa už nič nezmenilo, možno naopak a tak som sa rozhodla ísť až k samotnému koreňu problému, ktorý vždy musíme hľadať hlbšie v sebe.

V centre som sa stretla s vysoko profesionálnym a mimoriadne ľudským prístupom.

Ako prvé som absolvovala pôsobenie TimeWaver a pre mňa vtedy neuveriteľným spôsobom som zaznamenala ako sa moje zoslabnuté telo začína prebúdzať k životu (triaška a neustále studené končatiny prestali byť problémom už v prvých dňoch). Celková vitalita sa zlepšila, hlboká depresia zmiernila.

Elektorakupunktúrou pomocou prístroja HAI HUA (bez ihiel), ktorý lieči pomocou hudobných vibrácii môj lymfatický systém začal pracovať. Zdurenina, ktorá sa doslova každým dňom zväčšovala a tvrdla sa týmto spôsobom začala v tele doslova rozpúšťať až sa rozpustila úplne a určitá deformácia prsníka žačala nadobúdať prirodzený tvar.

Moja terapia ešte neskončila, je to len začiatok a ja sa už teraz teším na výsledky, ktoré mi pirnesie.
Unable to load template file '/components/rankings/themes/.tpl'
Pridajte Váš komentár