Vrodený samoliečebný pud

Slovensko má svetový objav hodný nobelovej ceny – bardejovčan Štefan Zakuťanský objavil pre svet doteraz neznámy pud!

„Všetky živočíchy na svete, vrátane ľudí, majú vrodený samoliečebný pud, ktorý je zakódovaný v génoch každého živočícha. Toto je nová správa pre celý svet, ktorú Vám teraz oznamujem“.

Vrcholom mojej 30 ročnej liečiteľskej a bádateľskej práce je objav existencie samoliečebného pudu. Tak ako I. P. Pavlov pracoval na reflexoch a objavil podmienené a nepodmienené reflexy u živočíchov, ktorý za to získal Nobelovú cenu, mne sa podarilo prísť – vynoril sa mi pri mojej práci samoliečebný pud. Samoliečebný pud zohráva v živote živočíchov svoje nezastupiteľné miesto tak ako majú nezastupiteľné miesto ostatné existujúce pudy (rozmnožovací pud, materinský pud, sací pud, pud sebazáchovy). Rozmnožovací pud sa prevádza sexuálnym stykom, materinský pud sa prevádza živením a ochranou mláďaťa, sací pud sa prevádza satím prsníka a samoliečebný pud sa prevádza masírovaním zárodkov choroby. Každý živočích je autonómny. Aby živočích mohol byť autonómny – nezávislý, aby žil a prežil, musí byť sebestačný v živení sa, obrane a samoliečbe. Sebestačnosť v samoliečbe živočícha príroda zabezpečila tak, že mu zakódovala do génov samoliečebný pud.

Samoliečebný pud je vyšší princíp, on zastrešuje samoliečbu. Vďaka samoliečebnému pudu vlastní každý živočích ako keby vlastné zdravotníctvo. V tom zdravotníctve má jedinec vlastný liek a je sám sebe lekárom. Je to súkromné vlastníctvo každého jedinca, ktoré nevyužíval, lebo o ňom nevedel. Nevedel o tom preto, lebo doteraz sa nevedelo o tom, že existuje ešte jeden nejaký pud. Dalo by to sa prirovnať tomu, že máte v dvore vlastnú studňu a nie ste napojený na ňu, ale na iného dodávateľa vody, čo je proti zdravému, sedliackemu rozumu.

Voľne žijúce zvieratá nemajú takú chorobnosť ako je to u ľudí, lebo si robia prvotné úkony, prvotné ošetrenie sami pudovo – inštinktívne a tým zastavujú chorobu v počiatku. Zastavením choroby na začiatku niet prvej choroby a niet potom ani ďalších nasledujúcich komplikácií. Tento pud neslúži len na prevenciu – zastavenie choroby, ale aj na represívu – na liečenie už rozvinutej choroby. Toto je hlavný význam existencie samoliečebného pudu. O existencii samoliečebného pudu sa doteraz nevedelo, lebo v doterajšej histórii ľudstva nebol objavený a vyhlásený. Na základe existencie samoliečebného pudu, existuje samoliečba zápalových ochorení a tradičná slovenská medicína.

Štefan Zakuťanský
Zdroj: http://samoliecba.szm.com/

Knihu Samoliečebný pud si môžete objednať TU.

Zdielaj článok
Komentáre
Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
Pridajte Váš komentár