Príčinu choroby a jej riešenie nájdeme v sebe

Do regeneračného centra UZDRAV som prišla na pokraji svojich fyzických a psychických síl po trojnásobnej operácii cysty prsníka, po ktorej mi zostala chronická rana, ktorá sa viac ako osem mesiacov nehojila. V spojitosti s tým sa moje celkové zdravie, život aj vzťahy začali rozpadať. Vedela som, že štvrtou rovnakou operáciou by sa už nič nezmenilo, možno naopak a tak som sa rozhodla ísť až k samotnému koreňu problému, ktorý vždy musíme hľadať hlbšie v sebe.

V centre som sa stretla s vysoko profesionálnym a mimoriadne ľudským prístupom.

Ako prvé som absolvovala pôsobenie TimeWaver Med a pre mňa vtedy neuveriteľným spôsobom som zaznamenala ako sa moje zoslabnuté telo začína prebúdzať k životu (triaška a neustále studené končatiny prestali byť problémom už v prvých dňoch). Celková vitalita sa zlepšila, hlboká depresia zmiernila.

Elektorakupunktúrou pomocou prístroja HAI HUA (bez ihiel), ktorý lieči pomocou hudobných vibrácii môj lymfatický systém začal opäť pracovať. Zdurenina, ktorá sa každým dňom zväčšovala a tvrdla sa týmto spôsobom začala v tele doslova rozpúšťať až sa rozpustila úplne a určitá deformácia prsníka žačala nadobúdať svoj prirodzený tvar.

Moja terapia sa ešte neskončila, je to len začiatok a ja sa už teraz teším na výsledky, ktoré mi pirnesie...

Jana, 26 rokov
Zdielaj článok
Komentáre
Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
Pridajte Váš komentár