Zdravie so systémom TimeWaver

 • TimeWaver trvalo sprevádza ľudí
  Podporuje nepretržitý proces zlepšovania. V oblasti predchádzania chorôb zachádza TimeWaver ďalej, ako sa tomuto procesu bežne rozumie. V informačnom poli odstraňuje podstatu príčin porúch a posilňuje koherenciu jedinca.
 • TimeWaver otvára cestu ku zdraviu
  Vyhľadáva u človeka hlbšie blokády s cieľom povzbudiť regulačnú schopnosť v informačnom poli. Regulačná schopnosť človeka má byť obnovená už v energetickom a informačnom poli.

 • TimeWaver je tam, kde sa stretáva telo a duch
  Sleduje všeobecnú zásadu. Umožňuje odhaliť materiálne a duchovné súvislosti porúch v informačnom poli. Takýmto spôsobom spojíte duchovo duševnú úroveň s úrovňou telesne-energetickou. Klient je tak vnímaný v jeho celej podstate.
 • TimeWaver s kvantovou fyzikou prichádza do nového veku medicíny
  Prináša najmodernejšie fyzikálne princípy a špičkové technológie do komplementárnej medicíny. Informančné polia chápeme ako fyzikálne polia. Na to, aby sme s nimi mohli komunikovať, ponúkame optimálne fyzikálne a technické riešenie.
 • TimeWaver ide hlbšie
  Rozpozná príčiny porúch v informačnom poli a odstraňuje ich priamo pri koreni. Informačné pole riadi podľa našich poznatkov všetky materiálne a duševné procesy. Preto je možné na tejto úrovni objaviť hlbšie príčiny narušení rovnováhy, a to aj takých, ktoré sú ešte len v rannom štádiu vývoja.

 • TimeWaver umožňuje ľahký krok smerom k novej medicíne
  Pracuje na druhej strane energeticko-psychologickej úrovne. Na rozdiel od metód energetickej a frekvenčnej medicíny nie je klient pripojený ku systému pomocou elektród. Na telo sa neprenášajú žiadne elektrické stimuly.
 • TimeWaver pomáha rýchlo a natrvalo
  TimeWaver sa používa tak pri čerstvých, práve vzniknutých, ako aj pri dlho pretrvávajúcich problémoch a poruchách. Možnosti využitia TimeWaver sú obrovské. Je úplne jedno v akom obore pracujete. TimeWaver podporí cielene Vašu individuálnu kompetenciu.
 • TimeWaver prekonáva bežnú medicínu
  Pomocou TimeWaver podporujete Vášho klienta v mnohých životných oblastiach. Či už ide o úspech v práci a vzdelanie, harmóniu vo vzťahoch a v domove alebo prenastavenie sa v zložitých životných situáciách. Svojich pacientov môžete podporiť v mnohých oblastiach života a tak posilniť ich jadro a blaho.


Zdielaj článok
Komentáre
Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
Pridajte Váš komentár