Prevratná éra liečby našej mysle a tela

Ľudstvo ešte nikdy nebolo tak blízko k poznatkom, ktoré otvárajú celkom nové možnosti uzdravenia ako práve dnes.

Ako už vieme, ľudské telo, jeho orgány, dokonca bunky aj atómy je rovnako ako všetko navôkol súhrnom energie a vibrácii, ktoré vytvárajú celý vesmír, ako aj nás samotných.

Práve na tomto významnom poznatku je postavená medicína informačného poľa, ktorá sa nevzťahuje na fyzické telo, ale zvolenými frekvenciami bezbolestne a bez vedľajších účinkov pôsobí výlučne v informačnom poli človeka. Jej cieľom je priamo pri zdroji rozpoznať a odstrániť poruchy v informačnom poli, ktorých následkami sú vzniknuté ochorenia, bloky alebo iné ťažkosti.

Diagnostikou prístroja TimeWaver je možné odhaliť ochorenie už v jeho počiatočnom štádiu a následným pôsobením a povzbudením regulačnej schopnosti v informačnom poli tak odstrániť podstatu príčin porúch, čím sa človek dokáže uzdraviť bez užívania liekov alebo iného vážneho zásahu do organizmu.

Systém TimeWaver obsahuje rozsiahlu medicínsku databázu, ktorá obsahuje dôležité informácie modernej a tradičnej medicíny na už spomínanej informančej úrovni. Spája duchovno-duševnú úroveň s úrovňou telesne-energetickou, čím je klient vnímaný v jeho celej podstate.

Systém TimeWaver v pozostáva z dvoch častí:
  • Kvantovo-fyzikálne rozhranie, ktoré dáva do rezonancie ľubovoľné informácie s informačným poľom klienta tzn. že skenuje informačné pole vzhľadom na užívateľom stanovený cieľ.*
  • Knižničná databáza, pomocou ktorej je možné voliť milióny informačných vzoriek a vzoriek kmitania potenciálnych liečiv a symptómov. Výsledok analýzy ukáže, ktorá vzorka kmitania z celej obrovskej databázy korenšponduje so vzorkou kmitania klienta a dosiahne želaný účinok.

* Systém TimeWaver ponúka užívateľovi prístup k informačnému poľu klienta za predpokladu, že aj vedomie užívateľa TimeWaver je v rezonancii s klientom.

Zdielaj článok
Komentáre
Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
Pridajte Váš komentár