Každá rakovina sa dá vyliečiť za 3 minúty. Všetko, čo potrebujete urobiť, je toto...

Táto výnimočná teória bola prvýkrát prezentovaná Greggom Brandenom, americkým autorom známym svojimi teóriami ohľadne liečby rakoviny.

Tvrdí, že existuje niečo, čo ovplyvňuje a dokonca mení naše DNA. A ak sa to použije hromadne viacerými ľuďmi, dokáže to vyliečiť úplne všetky druhy chorôb.

O čom to hovoríme? O ničom inom, ako o sile našich myšlienok a emócií.

Myšlienky a rakovinové bunky
Následky rakoviny môžu byť zastavené cieleným vedomím zameraným na synergiu medzi našimi myšlienkami a ich prejavmi. Jedná sa o pole, ktoré všetko spája. Toto pole je dokázané a vedecky vysvetlené v jednom poprednom vedeckom žurnále. Podrobnejšie informácie o ňom nájdete v publikácii Nature, číslo 382 z roku 1996.

Kontrola nad myšlienkami a emóciami
Naše myšlienky a emócie vytvárajú elektromagnetické polia, ktoré môžu zasahovať až do vzdialenosti jedného metra v našom tele. 

Nikola Tesla, jeden z najznámejších vedcov všetkých čias, raz povedal, že ľudia v budúcnosti budú vytvárať elektrinu pomocou sily svojich myšlienok. To znamená, že naše myšlienky dokážu byť veľmi silným zdrojom energie.

Teraz však hovoríme o silných a sústredených myšlienkach, nie o zmiešaných alebo chaotických myšlienkových pochodoch týkajúcich sa všetkého čo cítime alebo vidíme. Navyše, kolektívne sústredené vedomie dokáže vytvoriť veľmi silné elektromagnetické pole, ktoré má priamy vplyv na fyzické prostredie. Po etablovaní sa týchto techník, už nepôjde viac len o fikciu, ale serióznu technológiu, ktorá bude predstavovať základ pre liečbu.

 

V Číne dokázali myšlienkami odstrániť nádor za 3 minúty
Jedna čínska nemocnica natočila video, ktoré je toho priamym dôkazom. Video ukazuje odstránenie nádoru o veľkosti 3 x 2,5 cm za necelé 3 minúty. Počas odstraňovania je všetko zaznamenávané pomocou ultrazvuku, kde je vidieť ako nádor postupne mizne. Ak chcete vyprodukovať silné elektromagnetické vlny, musíte sa naučiť kontrolovať svoje pocity a emócie a zároveň ich zosilniť za pomoci mentálneho cvičenia.

 

Emócie dokážu zmeniť DNA
Naše emócie a pocity sú ako zrkadlá. Všetko, čo robíme, sa odráža na prostredí, v ktorom žijeme. Preto sa nám v živote dostáva to isté ako to, čo máme v sebe. Niekedy sa tomu zvykne hovoriť aj karma.

Jeden taký príklad: Ak poviete „Jedného dňa budem šťastný, vyliečený, že si nájdem novú prácu, atď…“, toto zrkadlo nám povie, či sa tieto veci stanú skutočnosťou. Keď však povieme a zároveň sa cítime, že sa meníme práve tu a teraz, čiže to už akože prebieha, potom nastane zmena aj v našej DNA a my sa skutočne zmeníme.


Záver
Takmer všetci vedci tvrdia, že naše emócie a viera nie sú spojené s našimi životmi, a že to isté platí pre výskyt našich ochorení. Avšak psycho-onkológia tvrdí presný opak. Hovorí, že naše myšlienky, emócie, viera a pocity majú silu kontrolovať všetko, čo sa deje v našich životoch a v nás samotných. A nezabúdajte, že emócie môžu zmeniť naše DNA!

zdroj: http://badatel.net

 

Gregg Braden - Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie
zdroj: http://youtube.com
Zdielaj článok
Komentáre
Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
Pridajte Váš komentár