image

Podporuje nepretržitý proces zlepšovania.

TimeWaver trvalo sprevádza ľudí
V oblasti predchádzania chorôb zachádza TimeWaver ďalej, ako sa tomuto procesu bežne rozumie. V informačnom poli odstraňuje podstatu príčin porúch a posilňuje koherenciu jedinca.

TimeWaver otvára cestu ku zdraviu
Vyhľadáva u človeka hlbšie blokády s cieľom povzbudiť regulačnú schopnosť v informačnom poli. Regulačná schopnosť človeka má byť obnovená už v energetickom a informačnom poli.

TimeWaver je tam, kde sa stretáva telo a duch
Sleduje všeobecnú zásadu. Umožňuje odhaliť materiálne a duchovné súvislosti porúch v informačnom poli. Takýmto spôsobom spojíte duchovo duševnú úroveň s úrovňou telesne-energetickou. Klient je tak vnímaný v jeho celej podstate.

TimeWaver s kvantovou fyzikou prichádza do nového veku medicíny
Prináša najmodernejšie fyzikálne princípy a špičkové technológie do komplementárnej medicíny. Informančné polia chápeme ako fyzikálne polia. Na to, aby sme s nimi mohli komunikovať, ponúkame optimálne fyzikálne a technické riešenie.

TimeWaver ide hlbšie
Rozpozná príčiny porúch v informačnom poli a odstraňuje ich priamo pri koreni. Informačné pole riadi podľa našich poznatkov všetky materiálne a duševné procesy. Preto je možné na tejto úrovni objaviť hlbšie príčiny narušení rovnováhy, a to aj takých, ktoré sú ešte len v rannom štádiu vývoja.

TimeWaver umožňuje ľahký krok smerom k novej medicíne
Pracuje na druhej strane energeticko-psychologickej úrovne. Na rozdiel od metód energetickej a frekvenčnej medicíny nie je klient pripojený ku systému pomocou elektród. Na telo sa neprenášajú žiadne elektrické stimuly.

TimeWaver pomáha rýchlo a natrvalo
TimeWaver sa používa tak pri čerstvých, práve vzniknutých, ako aj pri dlho pretrvávajúcich problémoch a poruchách. Možnosti využitia TimeWaver sú obrovské. Je úplne jedno v akom odbore pracujete. TimeWaver podporí cielene Vašu individuálnu kompetenciu.

TimeWaver prekonáva bežnú medicínu
Pomocou TimeWaver podporujete Vášho klienta v mnohých životných oblastiach. Či už ide o úspech v práci a vzdelanie, harmóniu vo vzťahoch a v domove alebo prenastavenie sa v zložitých životných situáciách. Svojich pacientov môžete podporiť v mnohých oblastiach života a tak posilniť ich jadro a blaho.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.