image

Nechajte veci, nech sa dejú. Svet Vám všetko vyjaví, keď to dovolíte.

Vytýčte si smer a vizualizujte kľudnú cestu, aby si s vyváženou zadnou a ustálenou prednou časťou mohli plávať s vetrom zmien. Pokiaľ chcete zvládnuť súčasné zrýchlené energie, prestaňte si robiť starosti, spomaľte, smejte sa a dovoľte sami sebe prepych skutočnej radosti zo života.

,,Smiech rozháňa hmlu a je kľúčom k Vášmu fyzickému telu."

Omladzuje Vás, vyrovnáva Vaše bunky a otvára Vaše čakry vstupu väčšieho množstva energie. Správny humor privádza telo do pohybu, vytvára pocit ľahkosti a duševnej pohody. Tí, ktorí sa smejú, radujú a otvoria sa nápaditému a novátorskému dôvtipu, vypúšťajú a zabúdajú na starosti a trápenie.

Nechajte veci, nech sa dejú. Svet Vám všetko vyjaví, keď to dovolíte. Príroda je systém, ktorý najlepšie podporuje Vašu vitalitu, takže si vyjdite na pomalú prechádzku a dávajte dobrý pozor, či vtáci a ostatné tvory reagujú na Vašu prítomnosť zmenou tónu alebo hlasitosťou spevu. Zvieratá vždy vedia prečítať Vašu vibráciu, a pokiaľ máte v úmysle posilniť svoj život, často Vás obdarujú.

Všetko sa zmení, keď začnete vyžarovať svoju vlastnú frekvenciu, skôr než absorbovať frekvencie okolo Vás. Keď začnete vštepovať svoj zámer vesmíru, skôr než prijímať otlačok z existencie.

Zdroj: http://www.seberizeni.cz

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.