image

Rakovina ako najsmrteľnejšia choroba súčasnosti ohrozuje každého z nás. Možno ste sa už aj Vy dopočuli o fakte, že táto hrozná choroba nedokáže prežiť v zásaditom prostredí.

Farmaceut na dôchodku: ,,Svet musí poznať pravdu ako zásaditá voda zabíja rakovinu."

Rakovina ako najsmrteľnejšia choroba súčasnosti ohrozuje každého z nás. Možno ste sa už aj Vy dopočuli o fakte, že táto hrozná choroba nedokáže prežiť v zásaditom prostredí.

Zásaditá voda, na výrobu ktorej Vám prezradíme recept, je skutočným zázrakom prírody. Dokáže totiž znovu uviesť Vaše telo do acidobázickej rovnováhy. Svojimi účinkami táto voda nielenže znemožní rakovine vzniknúť, ale aj ju odstráni v prípade, ak už náhodou vznikla.

ČO JE PH TELA A PREČO BEŽNÁ VODA Z VODOVODU NÁŠMU ZDRAVIU PRÍLIŠ NEPROSPIEVA

Pojmom pH sa označuje kyslosť alebo zásaditosť látok. Stupnica pH ide od 0 po 14, pričom číslo pH označuje neutrálnosť. Hodnoty pod 7 označujú kyslé prostredie a hodnoty nad 7 zase zásadité. Hodnota pH bežnej vody z vodovodu sa síce blíži k číslu 7, avšak táto voda nie je tak čistá akoby sa nám na prvý pohľad mohlo zdať.

Vďaka dezinfekcii pomocou chlóru síce neobsahuje škodlivé baktérie, ktoré by nám mohli privodiť akútne brušné ochorenia, ale obsahuje látky ako chlór, zvyšky antibiotík, rôzne kovy, vrátane ťažkých. Všetky tieto substancie končia v našich telách potom, čo takú vodu vypijeme - či už priamo alebo ako súčasť nápojov a jedál, ktoré si pomocou tejto vody pripravíme.

Bežná voda z vodovodu, ale aj mnohé sladené nápoje plné cukru, tak môžu viesť k prekysleniu tela, oslabovať imunitu a spôsobovať rad zdravotných ťažkostí i vážnejších ochorení. Medzi najčastejšie zdravotné problémy patrí tráviace ťažkosti, priberanie, únava, málo energie a mnohé iné.

AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVÉ VNÚTORNÉ PROSTREDIE TELA

Najlepším spôsobom, ako si udržať zdravie, je pitie čistej pramenitej vody (alebo aspoň dobre prefiltrovanej vody zbavenej vyššie zmienených nečistôt) a konzumáciou čerstvého ovocia a zeleniny v bio kvalite. Je známe už takmer 100 rokov, že pH nášho tela je určovaná tým, čo jeme a akým spôsobom žijeme. Existujú však niekoľko druhov pH v tele. Napríklad hodnota pH krvi, ktorá je pomerne stála sa pohybuje v úzkom pásme okolo hodnoty 7,36.

Na druhú stranu, pH našich ostatných telesných tekutín a orgánov možno vychyľovať viac. V prípade, že sa tieto miesta prekysľujú (vzniká acidóza), zvyšuje sa v nich riziko rozvoja rôznych ochorení, vrátane rakoviny. Zistilo sa, že acidóza sa často spája so vznikom rakoviny, ochorením srdca, cukrovkou, osteoporózou a takmer každým ďalším chronickým ochorením.

ZÁSADITÁ VODA OD LEKÁRNIKA V DÔCHODKU - RECEPT
Jedným zo spôsobov, ako si v tele udržať zdravé hodnoty pH, je pitie takzvanej zásaditej vody, ktorá v tele podporuje udržiavanie zásaditého prostredia. Recept na ňu nám prezradil jeden známy farmaceut v dôchodku.

Na jej prípravu budete potrebovať:

  • 3 až 4 cm odrezok zázvoru
  • 1 dcl čerstvých lístkov mäty
  • 1 citrón
  • 1/2 uhorky
  • čistú pramenitú alebo prefiltrovanú vodu

Príprava:
Očistite zázvor a nakrájajte ho na menšie plátky.
Pod tečúcou vodou opláchnite lístkami mäty.
Následne dobre očistite citrón s uhorkou a tiež je pokrájajte na plátky. Kôru na citróna a šupku na uhorke môžete nechať, ak chcete.
Teraz vložte všetky suroviny do džbánu a zalejte ich vodou.
Vodu nechajte chvíľu (30 minút až 1 hodinu) voľne odstáť. Potom ju môžete ju začať piť.
Po dopití vody počas prvých 24 hodín sa dajú použiť rovnaké suroviny, len ich znovu zalejte vodou. Po 24 hodinách suroviny vymeňte za čerstvé.

Užívanie:
Túto zásaditú vodu pite pravidelne namiesto bežnej vody alebo nápojov, ktoré ste boli zvyknutí piť v priebehu dňa. Všetky zložky v tomto recepte sú extrémne zdravé. Zázvor má silné antibakteriálne účinky, citrón obsahuje 22 protirakovinových látok a uhorka vám zase dodá všetky potrebné elektrolyty na udržanie správnej hydratácie tela.

zdroj: http://tadesco.cz

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.