Štítna žľaza – Fortuna Vitae originál prof. Turianica

image

Na zabezpečenie správnej funkcie štítnej žľazy je v ponuke jedinečný tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom – Fortuna Vitae.

Je to patent prof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. a je považovaný za jeden z najväčších svetových objavov v biochémii, ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridgeskej univerzity.

Fortuna Vitae – originál prof. Turianica je vhodná pre ochorenia štítnej žľazy, akou je zvýšená (hyperfunkcia) a znížená funkcia štítnej žľazy (hypofunkcia). Je to jediný nám známy bezpečný prípravok, kde sa nemusíme obávať predávkovania, práve vďaka jej organicky viazanej forme jódu je Fortuna Vitae účinná aj v prípade, že bola nasadená liečba syntetickými hormónmi (rieši dôsledok nie príčinu!).

Ryby a riasy obsahujú rovnako ako všetky živé organizmy organickú formu jódu, ale len v nevyhnutnom množstve, potrebnom pre ich vlastnú existenciu. Zvyšok tvorí anorganická forma jódu. Viac sa dočítate v článku Organický verzus anorganický jód.

A prečo práve tekvicový olej Fortuna Vitae a nie iný prípravok? Prof. Ing. Ivan Turianica, DrSc. ako jediný na svete dokázal naviazať organickú formu jódu a aj ju udržať. Pokúšali sa o to viacerí odborníci v rôznych prestížnych laboratóriách, ale nepodarilo sa im jód v organicky viazanej forme udržať.

Užívaním prípravku Fortuna Vitae sa rieši príčina, ktorou je nedostatok jódu v našom organizme.

Bezplatné konzultácie a poradenstvo garantujeme priamo od autora patentov produktu Fortuna Vitae – prof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. V prípade, že užívate lieky na akúkoľvek disfunkciu štítnej žľazy a jej dôsledky ako je osteoporóza, osteopénia, problémy s počatím, nedostatočné prekrvenie (studené nohy a ruky), radi Vám poskytneme doplňujúce informácie a tiež spôsob dávkovania telefonicky alebo mailom: poradenstvo@jodvita.sk.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.