image

Poruchy s trávením a vyprázdňovaním, nespavosť, oslabená imunita, depresia, bolesti hlavy, rakovina, nesprávny metabolizmus, ochorenia kože,...

Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresových situácii, znečisteného prostredia, chemicky upravovaných potravín alkoholu a cigariet. Všetky tieto nepriaznivé faktory, ktoré na nás denno denne vplývajú majú fatálny dopad na naše celkové zdravie. Neustálym hromadením toxínov vyvolávajú široké spektrum najrôznejších zdravotných problémov a ochorení ako napr: poruchy s trávením a vyprázdňovaním, nespavosť, oslabená imunita, depresia, bolesti hlavy, rakovina, nesprávny metabolizmus, ochorenia kože (celulitída, ekzémy, akné), únava ako fyzická, tak aj psychická, atď.

Všetky tieto príznaky sú dôsledkom chronickej intoxikácie, čo je to nahromadenie škodlivého odpadu najskôr v črevách, potom v krvi, cievach, kĺboch, jednoducho všade, vrátane lymfatického systému. V takom prípade je pre správnu funkciu organizmu nevyhnutná pravidelná hĺbková očista organizmu, pretože ľudské telo je bez nej zaťažované množstvom tvrdých zlúčenín.

Sanogel je najvhodnejším pomocníkom ako sa zbaviť toxínov najrôznejšieho druhu. Je to detoxikačný gél novej generácie, ktorý rýchlo a účinne likviduje jedy akéhokoľvek pôvodu. Prvých 5 dní čistí tenké črevo, ďalej hrubé črevo, pečeň a pankreas. Ochraňuje slinivku brušnú a nenarúša črevnú mikroflóru. Má výberovú schopnosť. Na strednomolekulárnej úrovni odstraňuje z organizmu škodlivé látky, močovinu, metylčerveň, cholesterol, bilirubín, bengálsku ružoveň.

Sanogel prešiel širokou lekársko-biologickou aprobáciou a je povolený na používanie v lekárskej praxi bez obmedzenia a bez lekárskeho predpisu. S maximálnym klinickým a ekonomickým efektom sa používa v rôznych oblastiach medicíny ako: diabetológia, onkológia, interná medicína, dermatológia, rekonštrukčná chirurgia, imunológia, toxikológia, gynekológia, gastroenterológia.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.