image

Imunitný systém výrazne posilnený keď si budeme máčať nohy v ľadovej vode s ľadom po dobu 10-15 sekúnd denne

Ste stále chorí? Tak to skúste!
 

Poznáte to. Každý z nás mal oslabený imunitný systém v určitých obdobiach, ale niektorí ľudia majú problém s oslabenou imunitou permanentne. Preto potrebujú spôsob ako imunitný systém posilniť, aby tak predišli ďalším komplikáciam a obnovili ho.

Svetoznámy moskovský profesor Sergej Bubnovkiy odhaľuje svetu svoju inovatívnu metódu na posilnenie imunitného systému. Podľa Dr. Sergeja Bubnovkyiho bude imunitný systém výrazne posilnený keď si budeme máčať nohy v ľadovej vode s ľadom po dobu 10-15 sekúnd denne. Tvrdí tiež, že táto metóda zabráni prechladnutiu a chrípke.

Táto metóda nie je nič nové. Je známa ako vodoliečebná a zahŕňa vonkajšie alebo vnútorné použitie vody v akejkoľvek forme (ľad, voda, para). Funguje ako podpora zdravia a lieči rôzne ochorenia.

Jedná sa o jeden zo spôsobov liečby naturopathic, ktorý sa v dávnych kultúrach používal často a všade, hlavne v Indii, Egypte a Číne. Jediné, čo musíte urobiť, je napustiť lavór, ktorý máte doma studenou vodou a pridať ľad. Čím viac ľadu, tým lepšie.

Teraz položte nohy do vody a nechajte ich ponorené na 10-15 sekúnd, nie viac. Opakujte každý deň pred spaním. Pokiaľ je Váš imunitný systém príliš slabý, opakujte každé 4 hodiny. Univerzita vo Virgínii vykonala nedávnu štúdiu, v ktorej bolo zistené, že ľadová voda môže stimulovať produkciu norepinefrinu, čo je prirodzený hormón, ktorý hrá dôležitú úlohu pri posilňovaní imunitného systému.

Ďalšia anglická štúdia ukázala, že každý deň pár sekúnd studenej sprchy zvyšuje počet bielych krviniek, ktoré bojujú proti ochoreniam. Telo sa pokúša otepľovať behom sprchy so studenou vodou. Metabolizmus sa tým zrýchľuje a lepšie funguje.

To nie je všetko!

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.