image

Detoxikácia má veľmi priaznivý vplyv na zdravie a vitalitu.

Riadená detoxikácia - správny postup pri očiste tela!

Tento pojem pozná čoraz viac ľudí. Označujeme ním komplexné očistenie organizmu zvnútra, čo je vlastne odstraňovanie toxických látok z tela.

V dnešnej dobe, kedy je stále viac degeneratívnych a chronických chorôb, znovu začíname používať rôzne pitné, potné a iné očistné kúry. Zistilo sa, že vyčistenie organizmu, teda detoxikácia, má veľmi priaznivý vplyv na zdravie a vitalitu.

Detoxikáciu je možné prevádzať u každého človeka bez obmedzenia veku a pohlavia a nemá žiadne škodlivé účinky. Počas nej dochádza k uvoľňovaniu toxických látok a hlienov z tela a k rozpúšťaniu rôznych ložísk. Podmienkou úspešnej detoxikácie je správne vylučovanie odpadových látok a samozrejme pravidelný pitný režim, aby sa uvoľnené toxické látky mohli čím skôr z tela vylúčiť. Preto je pred samotnou detoxikáciou dôležité zlepšiť činnosť vylučovacích systémov v tele.

Prečo riadená detoxikácia? Riadená preto, lebo je podstatné, kde začíname s detoxikáciou a v akej intenzite. Samozrejme, že niekedy sú potrebné doplnky v podobe čajov, termoforu, ryže, dýchacieho trenažéra, Sanogelu a pod. Pri riadenej očiste zachovávame určité poradie a nadväznosť, staráme sa o hrubé črevo, pečeň, obličky, cievy, kĺby, lymfu, pľúca a kožu.

Detoxikácia je vo svojej podstate očista na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej. Tu je vhodný napríklad copying alebo napríklad metóda One Brain.

Ak ste veľakrát unavení, a vyčerpaní, ste často chorí a užívate veľa liekovVaša strava obsahuje veľa vyprážaných a nezdravých jedál a pijete veľa sladkých nápojov...??? Tak si sami si odpovedzte, či Vaše telo potrebujete vyčistiť (detoxikovať).

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.