image

Výhody pitia vody na prázdny žalúdok bezprostredne po prebudení boli tiež podporené mnohými štúdiami. Ide o liečebnú metódu, pri ktorej bolo dokázané, že poskytuje vynikajúce výsledky v boji proti mnohým závažným ochoreniam.

Japonci to vedia už dávno
Vedeli ste, že v Japonsku je zvykom piť bezprostredne po prebudení vodu? Je to starodávna tradícia pre liečenie mnohých ochorení, ktorá sa po 2. svetovej vojne stala veľmi populárnou po tom, čo o nej v japonských novinách vydali článok

Výhody pitia vody na prázdny žalúdok bezprostredne po prebudení boli tiež podporené mnohými štúdiami. Ide o liečebnú metódu, pri ktorej bolo dokázané, že poskytuje vynikajúce výsledky v boji proti mnohým závažným ochoreniam.

Existuje rad zdravotných problémov, s ktorými si táto metóda vie poradiť. Napríklad: bolesti hlavy, bolesti tela, kardiovaskulárny systém, zrýchlený srdcový rytmus, epilepsia, vysoký cholesterol, bronchitída, astma, tuberkulóze, meningitída, ochorenia obličiek a močových ciest, vracanie, gastritída, hnačka, diabetes, zápcha, všetky očné choroby, choroby maternice, menštruačné poruchy, ochorenie uší, nosa a hrdla...

TU JE NA TÚTO "TERAPIU VODOU" NÁVOD:
Akonáhle sa ráno prebudíte, predtým, než si vyčistíte zuby, vypite 4 poháre (každý po 200 ml) vody. Potom si zuby môžete vyčistiť, ale nejedzte ani nepite nič v najbližších 45 minútach. Po 45 minútach môžete jesť a piť tak, ako ste každý deň zvyknutí. Po raňajkách, obede alebo večeri ďalšie dve hodiny nič nejedzte ani nepite.

Tí, ktorí sú starí a chorí a nemôžu vypiť 4 poháre vody na prázdny žalúdok, môžu začať s touto terapiou pomalšie a spočiatku každé ráno vypiť toľko, koľko znesú a ďalšie dni sa snažiť množstvo vody zvyšovať, kým nedosiahnu požadované 4 poháre vody. Táto terapia účinne bojuje proti mnohým chorobám a zdravá osoba si po jej absolvovaní užíva novo získanú energiu.

Táto metóda má schopnosť vyliečiť vysoký krvný tlak za 30 dní, gastritídu za 10 dní, cukrovku za 30 dní, zápchu do 10 dní. Okrem toho, že si poradí s chorobami, Vám navyše dopraje úžasnú várku energie a celkové zlepšenie funkcie Vášho tela.

Táto metóda by nemala byť využívaná len na liečbu niektorých z vyššie uvedených chorôb, ale mala by sa stať súčasťou Vášho života a zdravého životného štýlu. Nemá absolútne žiadne vedľajšie účinky a má moc robiť pre Vaše zdravie zázraky.

zdroj: http://tadesco.cz

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.