Labradorit – kameň ezoterického vedenia

image

Dúhový labradorit je vysoko mystický a ochranný kameň vnášajúci svetlo do života.

Zvyšuje duchovnú úroveň mysle a jej spojenie s kozmickými energiami. Labradorit odkláňa nežiadúce energie od aury a bráni úniku energie. Vytvára bariéry proti výronom negatívnej energie počas liečby. Jedná sa o kryštál, ktorý Vás dokáže zaviesť do iných svetov alebo životov. Labradorit je kameň ezoterického vedenia umožňujúci zasvätenie do tajomných mystérií.

Uvádza do súladu fyzickú a éterickú sféru tela a obe prepojuje s duchovným cieľom, ku ktorému smerujú. Zvyšuje úroveň dosiahnutého vedomia a uzemňuje duchovnú energiu do nižšieho fyzického tela. Kryštál podporuje rozvoj intuície a duševných darov vrátane umenia „správneho načasovania“. Vynáša z podvedomia na povrch rôzne posolstvá a umožňuje ich pochopenie.

V duševnom živote potláča labradorit strach, neistotu a zvyšky minulých sklamaní vrátane tých, ktoré pochádzajú z minulých životov. Posilňuje vieru v seba i celý vesmír. Odstraňuje z vedomia predstavy iných ľudí vrátane myšlienok útočiacich na Vašu auru.

Labradorit upokojuje príliš aktívnu myseľ a súčasne dodáva energiu Vašej predstavivosti tým, že prináša nové myšlienky. Schopnosť analýzy a racionálny prístup labradoritu sú vyvážené umením vnútorného vzhľadu. Labradorit navodzuje stav rozjímania a introspekcie. Spája intelektuálny pohľad s intuitívnou múdrosťou. Výborné slúži k rozbíjaniu neopodstatnených ilúzií tým, že dokáže preniknúť až ku koreňu vecí a odhaliť skutočné úmysly skrývajúce sa za konkrétnymi myšlienkami a činmi. Tento kameň vyvoláva potlačované spomienky na minulosť.

Labradorit je užitočným sprievodcom v dobe zmien, je to kameň, ktorý prináša silu a vytrvalosť. Ako kameň premeny pripravuje telo a dušu na ďalší rast.

Noste na hornej srdečnej čakre. Dá sa tiež pridržať na potrebnom mieste alebo ho naň položiť.

Liečebné účinky:

  • Labradorit lieči poruchy očí a mozgu, prináša úľavu od stresu a reguluje metabolizmus.
  • Uzdravuje prechladnutie, dnu a reumatizmus.
  • Upravuje rovnováhu hormónov.
  • Uľavuje od menštruačného napätia.
  • Znižuje krvný tlak.
  • Labradorit sa dá použiť pri rádionickom liečení a hľadaní príčin nerovnováhy.

Zdroj: http://www.vzostup.sk

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.