image

Jeden kardiológ tvrdí, že keď každý, kto číta túto správu a ju pošle 10-tim ďalším ľuďom, zachráni tak prinajmenšom jeden život.

Toto je článok nielen o teplej vode, ale aj o infarkte.

Mohli by sme si osvojiť zvyky Číňanov a Japoncov. Tí totiž počas jedla popíjajú horúci čaj, nie chladnú vodu.

Je síce príjemné vypiť chladný nápoj po jedle, avšak tento chladný nápoj spôsobí v požitom jedle stuhnutie tukov, ktoré sme práve skonzumovali. To spôsobí spomalenie zažívacieho procesu. Akonáhle tento stuhnutý tuk reaguje so žalúdočnými kyselinami, rozpadne sa a je absorbovaný črevami rýchlejšie, ako ostatné jedlo. Tento tuhý tuk sa usadí na stene čriev a vytvorí podmienky pre rakovinu a artritídu.

Najlepšie by bolo piť teplú polievku/vodu po jedle.

Obecné príznaky infarktu
Dôležitá poznámka o infarkte – mali by sme vedieť, že nie každý infarkt sa prejaví bolesťou v ľavom ramene. Počas infarktu nemusíme mať najskôr bolesť v hrudi. Uvedomte si intenzívnu bolesť v čeľusti. Dvíhanie žalúdka a intenzívne potenie patrí tiež k obecným javom.

60 % ľudí, ktorí dostanú infarkt v spánku sa už neprebudí. Bolesť čeľuste vás môže prebudiť z hlbokého spánku. Buďme opatrní a buďme si toho vedomí. Čím viac toho vieme, tým lepšie šance máme prežiť.

Jeden kardiológ tvrdí, že keď každý, kto číta túto správu a ju pošle 10-tim ďalším ľuďom, zachráni tak prinajmenšom jeden život.

zdroj: http://www.ba3um.estranky.sk/

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.