image

Horský krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý krištáľ a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte.

Horský krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý krištáľ najsilnejší zosilňovač energie na tejto planétePohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovať. Ak sú akupunktúrne ihličky pokryté krištáľom, stúpne ich účinnosť o desať percent. Ako ukázala Kirlianova fotografia, Vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke horský krištáľ, zdvojnásobí. Súčasne krištáľ odstraňuje svalové kŕče chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektromagnetický náboj.

Práca s horským krištáľom na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme na uzdravenie alebo na splnenie duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu.

Čistí uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie telá. Súčasne vedie ku hlbokému prečisteniu duše spojeniu duševnej dimenzie s mysľou.

Na duchovnej úrovni zvyšuje horský krištáľ energiu na najvyššiu možnú mieru. Vyskytuje sa v mnohých farbách. Číry krištáľ funguje na všetkých rovinách bytia. Horské krištále v sebe ukladajú informácie ako prírodný počítač a súčasne predstavujú duchovnú knižnicu, ktorá čaká, až do nej niekto vstúpi. Krištáľ je tiež vybavený schopnosťou rozpúšťať karmickú sejbu. Zvyšuje duševné schopnosti a naladí Vás na duchovné účely, pre ktoré ste vybratí. Ak sa použije pri meditácii, dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Je najúčinnejším príjemcom naprogramovania.

Na mentálnej úrovni napomáha sústredeniu a uvoľňuje dosiaľ uzamknutú pamäť. Horský krištáľ je vynikajúci sporiteľ energie. Keď ho pripevníte k palivovému systému automobilu, dokáže znížiť spotrebu pohonných hmôt.

Horský krištáľ máva rôzne tvarované plochy podľa toho, ako rýchlo vznikal. Tieto tvary majú obrovský význam.

Liečivé účinky:

  • Horský krištáľ je najdokonalejší liečivý kameň a dá s použiť pri riešení akéhokoľvek problému.
  • Podporuje činnosť imunitného systému a uvádza telo do rovnováhy.
  • Výborne pôsobí pri hojení popálenín.
  • Uvádza do vzájomnej harmónie čakry a dostáva ich do súladu s vyššími jemnými telami.
     

zdroj: http://vzostup.sk

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.