image

Healy Vám umožňuje presne analyzovať jednotlivé frekvencie, ktoré hľadáte. Našou túžbou je zlepšiť Vaše pohodlie a podporiť svoj život celostným a trvalo udržateľným spôsobom.

Či už v oblasti zdravia, wellness, fitness, krásy alebo psychiky, má tento malý multitalent správne programy pre všetky dôležité oblasti života. So špecifickými frekvenciami a jemnými prúdmi Healy máte vždy pohotovú podporu - na všetkých úrovniach.

ZDRAVIE - POHODA - ROVNOVÁHA

Vždy správna frekvencia

Healy Vám umožňuje presne analyzovať jednotlivé frekvencie, ktoré hľadáte. Našou túžbou je zlepšiť Vaše pohodlie a podporiť svoj život holistickým a trvalo udržateľným spôsobom.
Healy je použiteľný na mnohé choroby, duševné posilnenie, šport, wellness a rekreáciu. Chceme zabezpečiť, aby všetci ľudia mali príležitosť žiť zdravo.

Healy je certifikovaný zdravotnícky prístroj a je prvým nositeľným zariadením, ktoré dokáže zvládnuť rôzne ochorenia. Dá sa jednoducho ovládať prostredníctvom smartfónom, pričom Vám prináša frekvencie, ktoré potrebujete, či už doma, na ceste, vo voľnom čase alebo na pracovisku.

 

Ukážka zo 140 obsahujúcich programov

 

 

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.