image

To, čo mainstreamová medicína označuje ako ,,úspešná liečba", je len ututlanie symptómov, zvyčajne za cenu vážneho poškodenia zdravia a psychiky. Neexistuje liek bez vedľajších účinkov!

Rakovinový priemysel nám predkladá jednu lož za druhou ohľadne bezpečnosti toxických liečebných procesov a chemoterapie. Iba malá hŕstka odborníkov vsadí svoju pozíciu a povie Vám o týchto praktikách pravdu.

Žiadna liečba typu chemoterapia nikdy naozaj rakovinu nevyliečila.

Aj to, čo mainstreamová medicína označuje ako ,,úspešná liečba", je len ututlanie symptómov, zvyčajne za cenu vážneho poškodenia zdravia a psychiky. Neexistuje liek bez vedľajších účinkov!

Chemoterapia a radiácia môže zabiť rakovinu, ale aj Vás
Chemoterapia má celý rad po-liečebných vedľajších účinkov. Väčšina chemoterapeutických činiteľov vstupuje do mozgu a spôsobuje zmenu centrálneho nervového systému. Tieto zmeny sa môžu prejaviť aj o niekoľko rokov a u detí dokonca až v dospelosti.

Dlhodobé štatistiky úspešnosti chemoterapie sú relativné, pretože pacienti síce nezomrú na rakovinu, ale väčšinou na nejakú inú chorobu, ktorá je zapríčinená práve chemoterapiou.

Chemoterapeutické lieky môžu zvyšovať riziko ďalšej rakoviny. Štúdia preukázali, že diagnóza druhej rakoviny je takmer nevyhnutná. Obvykle sa ukáže do dvoch rokov, ale niekedy až za 5 – 10 rokov. To je tiež dôvod, prečo väčšina pacientov, ktorí podstúpili chemoterapiu, zomrie do 10 – 15 rokov.

Rovnako ako chemoterapia, tak aj radiácia môže zvyšovať riziko rakoviny. Druhy rakoviny spôsobené radiáciou sú rôzne, ale primárne následky sú leukémia a sarkom. Tieto prípady sa objavujú opäť pár rokov po skončení ožarovania, obvykle v rozmedzí 5 – 9 rokov.

Nádory sa môžu znovu objaviť dokonca až za 10 rokov po skončení liečby, a to najmä v oblasti pŕs a štítnej žľazy. V niektorých prípadoch hrá dôležitú rolu aj Váš vek. Napr. mladšie ženu sú náchlnejšie na znovuobjavenie rakoviny prsníkov než staršie pacientky.

Liečba rakoviny zabíja
Viac než polovica pacientov s rakovinou trpí silnou otravou organizmu. Liečba môže dokonca spôsobiť aj životu nebezpečné infekcie.
Chemoterapia obecne ničí všetky bunky a ich systémy ešte skôr než sa vôbec stihne dostať k rakovine. To znamená, že Vás centrálny nervový systém, imunitný systém a orgány budú vystavené jej negatívnym účinkom. Zabudnite na to, že Vás rakovina zabije, pretože samotná chemoterapia spraví tú istú prácu. Spôsobí, že Vaše mozgové bunky budú postupne odumierať.
Ide o veľký farmaceutický podvod, ktorý skôr než lieči, zabíja. Niečo, čo postupne otravuje Vaše tela a spôsobuje celý rad chorôb, Vás nemôže vyliečiť.

Zdroj: http://themindunleashed.org

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.