Azurit – sprievodca a radca pri duchovnom rozvoji

image

Azurit poslúži ako sprievodca a radca pri duchovnom rozvoji a zlepšovaní intuície.

Sprevádza dušu na ceste smerujúcej k osvieteniu. Čistí a stimuluje tretie oko a súčasne ho ladí, aby naviazalo kontakt s duchovným sprievodcom. Jedná sa o krištáľ umožňujúci bezpečné a ľahké cesty mimo telo. Zvyšuje vedomie na vyššiu úroveň a dodáva väčšiu mieru kontroly nad duchovným rozvojom. Jeho vlastnosti umožňujú ponoriť sa do meditácie a stavu jasnozrivosti. Azurit je mocný liečivý kameň, vďaka ktorému ľahšie pochopíte psychosomatický dopad pôsobenia mysle a citov na telo.

V duševnej rovine prináša azurit jasné porozumenie, odhaľuje nové perspektívy a rozširuje myseľOdstraňuje dlhodobé bloky komunikácie stimuluje pamäťZlepšuje porozumenie realitepomáha prekračovať hranice v minulosti naprogramovaného systému viery a dovoľuje mieriť bez strachu v ústrety neznámemu. Azurit prináša hlbšie pochopenie súvislostí a nový pohľad na okolitý svet. Kedysi prijaté staré dogmy sa pod jeho vplyvom stávajú znovu predmetom úvah a sú vystavované skúške pravdivosti.

Citovo azurit prečisťuje myseľ od stresu, obáv a smútku. Súčasne vnáša do emócií viac svetla. Premieňa strach a fóbie, pričom pomáha pochopiť ich hlbšie príčiny. Upokojuje každého, kto z nervozity priveľa rozpráva a dodáva odvahu všetkým, ktorí majú strach sa vyjadriť.

Nosí sa tak, aby sa dotýkal kože, na pravej ruke alebo na potrebnom mieste priamo na tele – zvlášť na treťom oku. Môže vyvolávať búšenie srdca. Ak k tomu dôjde, okamžite kameň odstráňte.

Liečebné využitie:

  • Azurit pomáha pri krčných problémoch, artritíde a problémoch s kĺbmi.
  • Narovnáva chrbticu a funguje na bunkovej úrovni, kde odstraňuje všetky zablokovania alebo poškodenia mozgu.
  • Lieči obličky, žlčník a problémy s pečeňou.
  • Pôsobí priaznivo na slezinu, štítnu žľazu, kosti, zuby a kožu.
  • Nepomáha detoxikácii organizmu.
  • Pomáha tiež vývoju zárodku v maternici.
  • Dodáva energiu a pomáha vyladiť vyššie telesné roviny.
  • Prečisťuje čakry.
  • Elixír z neho dodáva silu pri krízach v priebehu liečby, kde sa dočasne znovu objavujú symptómy choroby a stav pacienta sa prechodne zhoršuje.

zdroj: http://vzostup.sk

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.